Owolovo – musy, soki, smoothie

OWOLOVO – musy, soki, smoothie

Dbanie o zdrowie staje się priorytetem wśród wielu osób. Ludzie regularnie uprawiają sporty i wprowadzają w swoje życia zdrowe nawyki żywieniowe. Skupiają się na tym, co jedzą, o jakich porach i w jakich ilościach. Produkty spożywcze, które wybierają, muszą być jak najbardziej naturalne i zdrowe, bez sztucznych wypełniaczy, cukru i konserwantów. Nic więc dziwnego, że pyszne i zdrowe przekąski OWOLOVO są prawdziwym hitem.

Owoce i miłość

OWOLOVO oferuje zdrowe musy, smoothie oraz soki z polskich owoców, bez sztucznych dodatków i cukru. Marka w swoich produktach stawia przede wszystkim na najwyższą jakość, przystępną cenę i oryginalny design. Producentem produktów marki jest Real S.A., który jest jednym z liderów w branży przetwórstwa owocowo-warzywnego. Nazwa marki odnosi się do miłości i owoców. Miłość do owoców ukazana jest poprzez dbałość firmy nad każdym produktem, a także nad całym cyklem produkcyjnym. Wszystkie kroki są dokładnie przemyślane i nic nie jest pozostawione przypadkom. Jakość jest najważniejszą wartością w filozofii marki.

Musy, soki i smoothie

Musy, które ma w swojej ofercie OWOLOVO to nie tylko smaczna i zdrowa przekąska, mogą służyć również jako dodatek do dań i deserów. Musy premium można znaleźć w wielu wariantach smakowych m.in. jagodowym, porzeczkowym czy gruszkowym. Musy eko „ekodobro!” można znaleźć w smakach jabłko-malina, jabłko-marchew, jabłko-wiśnia, jabłko. Firma w swojej ofercie ma również wysokiej jakości soki, które powstały na bazie polskich owoców. Nie zawierają sztucznych dodatków i cukru. Dostępne są dwie serie soków – soki premium i eko. Kolejnym produktem są smoothie, które można dostać w dwóch rodzajach opakowań – smoothie w butelce i w pouchu. W ofercie firmy można znaleźć również produkty z buraka, które idealnie sprawdzą się dla sportowców. Produkty z buraka działają pozytywnie na serce, wątrobę, zapobiegają udarom i zawałom, łagodzą napięcie emocjonalne, regulują cykl snu, poprawiają samopoczucie, a także wytrzymałość i wydolność organizmu.